logo CNS 02

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) je dceřinou společností Omega PLC, poskytovatele diagnostických produktů, které využívají nemocnice, kliniky a laboratoře ve více než 100 zemích světa. 

Společnost CNS disponuje vlastní vědeckou a výzkumnou základnou, která jako první na světě vyvinula FoodDetective™ – samo-diagnostický test pro detekci intolerance potravin (nový způsob testování na principu macroarray) a FoodPrint™ (testování na principu nejmodernější technologie microarray). Společnost se už více než 20 roků specializuje na vývoj a poskytování různých diagnostických testů, založených především na metodě imuno-enzymatické reakce (ELISA), která zaručuje bezpečnost a spolehlivost výsledků. Patří mezi průkopníky v této oblasti.  Výzkumná základna a laboratoř společnosti v Cambridgeshire jsou postaveny podle nejmodernějších poznatků a využívají nejpokrokovější zařízení a technologie. Jejich management kvality je certifikovaný  ISO9001:2008 a také ISO 13485:2003. CNS udržuje profesionální vztahy se specializovanými institucemi, které se zaobírají výživou a vědou v oblasti potravinářství a je zároveň členem britské asociace pro In Vitro diagnostiku (BIVDA).

Cílem CNS je poskytovat klientům diagnostické testy nejvyšší kvality, podporu a služby na nejvyšší úrovni. Firma se specializuje na imunologii a diagnostiku infekčních a autoimunitních chorob.

CNS poskytuje nejinovativnější testy se značkou kvality CE a neustále pokračuje ve výzkumu nových technologií, které dokážou poskytnout celé spektrum testů a pomoci zákazníkům ke hledání a dosažení dobrého zdraví.