Vital Life přináší nové preventivní a samodiagnostické testy v pohodlí domova

Stupňující se počet civilizačních onemocnění a nízký zájem lidí o své zdraví představuje momentálně alarmující stav, který však můžeme jednoduše změnit.

Ať se jedná o diabetes anebo různá nádorová onemocnění, varovné signály od nynějška odhalíte mnohem rychleji s novými preventivními a samodiagnostickými testy zaměřenými na prevenci celé rodiny.

Prevence na prvním místě se samodiagnostickými testy pro zdraví celé rodiny

Kromě nové web stránky Vital Life obohatil svou nabídku o kvalitní, uživatelsky jednoduché a cenově dostupné testy s vysokou přesností určené k testování dospělých i dětí v pohodlí domova.

Už se nemusíte trápit dlouhými čekacími dobami na lékařská vyšetření. První krok můžete udělat sami. Preventivní a samodiagnostické testy slouží k prevenci před různými civilizačními onemocněními, které lze vyléčit díky včasné diagnostice a nastavení správné léčby.

Preventivní a samodiagnostické testy

Rychlé a přesné samodiagnostické testy s výsledky do pár minut

Do nabídky samodiagnostických a preventivních testů jsme pro vás vybrali zejména testy, které by měly patřit do každé domácnosti. Ze kterých testů si můžete vybrat?

Podložka Aware™

Podložka AwareTM na samovyšetření prsů s vysokou citlivostí je určena pro domácí opakované použití, které je jednoduché a příjemné. Citlivost podložky se zvyšuje s dotykem pokožky prsů díky sníženému tření spodní vrstvy, která zůstává nehybná. Svým materiálem podložka poskytuje maximální soustředěnost na rozpoznávání tvarů, změn v prsech a zároveň představuje efektivní způsob při samovyšetření prsů.

preventivní a samodiagnostické testy - FORTEL® krevní test na PSA
FORTEL® krevní test ke zjištění zvýšené hladiny prostatického specifického antigenu (PSA)

FORTEL® krevní test na PSA (prostata)

Jednokrokový krevní test je díky své vysoké přesnosti jedním z nejdostupnějších a nejpřesnějších testů na trhu. Screeningový test se používá ke zjištění zvýšené hladiny prostatického specifického antigenu (PSA), která může souviset se zvětšením prostaty (benigní hyperplazie prostaty) nebo může v některých případech indikovat přítomnost rakoviny prostaty. Výsledky testu je možné zjistit již do 10 minut, což mužům poskytuje snadný a rychlý způsob jak nejefektivněji a bez stresu zjistit zvýšenou hladinu PSA v domácím prostředí.

Test na onemocnění střev EZ Detect

EZ Detect je považován za nejjednodušší test pro okultní (skryté) krvácení ve stolici a pro včasné odhalení rakoviny tlustého střeva a konečníku. Test poskytuje rychlé a vysoce přesné výsledky bez ohledu na konzumovaná jídla před testem, jako například červené maso, zelenina nebo ovoce. Test splňuje maximální hygienu a je možné jej realizovat bez jakékoliv manipulace se stolicí.

preventivní a samodiagnostické testy - FORTEL® krevní test na H.pylori
FORTEL® krevní test na H.pylori

FORTEL® krevní test na H.pylori

Přítomnost Helicobacter Pylori (H.pylori) často souvisí s gastritidou, vředy a v některých případech s rakovinou žaludku. Prvotním screeningem s jednokrokovým krevním testem Fortel® identifikujete množství koncentrace H.pylori ve vaší krvi velmi jednoduše a do 15 minut. Díky včasné detekci tak můžete zabránit různým zánětům a zdravotním potížím.

FORTEL® Test ledvin Microalbumin

Jediný imunologický test pro domácí použití, který ve srovnání s chemickými testy poskytuje laboratorní přesnost a vyšší citlivost. Díky mezní hodnotě 18 mg / L mikroalbumínu v moči, co se používá i v klinické laboratoři, mohou diabetici a pacienti s hypersenzitivitou identifikovat zvýšenou hladinu mikroalbumínu v moči mnohem přesněji a zároveň jednodušeji.

FORTEL® Vysoce citlivý ovulační test

Plánujete přírůstek, ale nedaří se vám otěhotnět? Pomoci si můžete s FORTEL® ovulačním testem, jehož prostřednictvím si jednoduše změříte hodnotu lidského luteinizačního hormonu (LH) nacházejícího se v moči, který se zvyšuje před vaším nejplodnějším dnem v měsíci.

FORTEL® Těhotenský test

Vysoce citlivý těhotenský test je určen pro včasné zjištění i velmi malého množství těhotenského hormonu hCG (lidský choriongonadotropin) v moči. Test je možný provést již 7. den po pohlavním styku a výsledky testu se dozvíte do 5 minut.

Odhalte varovné signály včas

V případě, že se u vás projevují nebo dokonce opakují jisté symptomy a po testování vám vyjde pozitivní výsledek, nečekejte příliš dlouho s návštěvou lékaře.

Preventivní a samodiagnostické testy, které vám přináší Vital Life, se vyznačují vysokou přesností, citlivostí a specificitou, proto dokáží rychle odhalit varovné signály pomoci tak s diagnostikou a následným nasazením vhodné léčby daného onemocnění.

Před každým testováním doporučujeme pozorně přečíst celý postup a důkladně zkontrolovat, zda je testovací souprava kompletní podle přiloženého návodu a bez poškození.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo doplňujících informací k novým samodiagnostickým a preventivním testům nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Nečekejte na více varovných signálů a najděte odpovědi na vaše otázky okamžitě.