Naším prvořadým cílem je poskytnout Vám maximální podporu, jakmile i Vy zjistíte, že trpíte potravinovou intoleranci. Níže uvedené odkazy Vám poskytnou bohatý zdroj dalších informací.

Spolupracující odborníci v oblasti výživy

sepea_logo

pí. Irena Lacková – nutriční poradce a obezitolog, Praha, kontakt: +420 602 602 038, velkodistribuce

proalergiky1

Internetový portál ProAlergiky.cz je zde pro všechny, kteří se musejí vypořádat s některým z alergických onemocnění – alergie, astma či atopický ekzém. Naším cílem je pomoci lidem najít řešení jejich problému.

Komplexní diagnostika, individuální sestavování tréninkových a stravovacích plánů, pomoc při redukci hmotnosti nebo naopak nabírání svalové hmoty, poradenství v oblasti doplňků výživy, konzultace, pomoc při bolestech zad a odstraňování svalových dysbalancí. Specializuji se i na těhotné, maminky po porodu a seniory. Mgr. Lea Vršecká – osobní trenérka a výživová poradkyně, vicemistryně ČR v bodyfitness, členka Aliance výživových poradců a České komory fitness, 15 let praxe Tel. 608 /41 31 15.

logo_finclub

Potřebujete poradit? Máte zdravotní problémy? Chcete se začít starat o své zdraví a nevíte jak na to? Finclub již několik let nabízí svým zákazníkům bezplatné poradenství lékaře a kvalitní přírodní výživové doplňky, které mají původ v čisté finské přírodě.

greenfit-logo small

Distributor zelených potravin, spiruliny a maqui berry

Propojení cvičení s vlastní vahou, funkčních tréninků a zdravého životního stylu. Výživové poradenství, specializace na sportovní výživu, výživu dětí, redukční jídelníčky, vyvážené stravování, diagnostika těla In Body 230, neinvazivní cévní vyšetření Max Pulse, potravinový test Food Detective, který odhalí případné potravinové intolerance.

logo-mungo-small

MUNGO – BIO OBCHOD je kamenný obchod s kompletním sortimentem zdravé výživy, přírodní kosmetiky, eko drogerie, doplňků stravy… Poradenská činnost v oblasti výživy, fyzického i duševního zdraví, rozvoj osobnosti.

vyzivove-studio

Odborník na výživu Vám pomocí Food Detective™ identifikuje problémové potraviny, sestaví online individuální plán stravování a poradí, jak si upravit hmotnost.

Distribuční partner pro velkoobchod

 

sepea_logo

Pokud jste lékárna, bioobchod nebo lékař a chtěli byste pracovat s testy Food Detective a Food Print, kontaktujte nás: obchod@sepea.cz

Ostatní partneři

vemica

Internetový obchod s práškovými potravinami. www.vemica.eu

oxywise

Koncentrátory a generátory kyslíku.

logo CNS 02

Již více než 20 let se specializuje na vývoj a poskytování různých diagnostických testů, založených především na metodě ELISA, která zaručuje bezpečnost a spolehlivost výsledků. Patří mezi průkopníky v této oblasti. www.camnutri.com

Zastoupení v SR:  http://food-detective.sk/

 

Zabýváte se poradenstvím v oblasti výživy?

I Vy se můžete stát naším partnerem! V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na:

info@food-detective.cz nebo obchod@sepea.cz