Neuvěřitelný příběh Ely a našeho detektiva

Příběh o tom, jak po jejím setkání s naším detektivem doslova “ožila” nejen ona, ale i celá její rodina

Ela (9) měla od malička trávicí potíže. Začalo to ještě někdy ve školce, což samozřejmě všichni připisovali změně prostředí, stresu a pod. Elin problémem bylo kromě bolestí bříška i noční opakované zvracení. Bříško ji bolelo či ráno či večer, zvracet zvykla v noci a to poměrně často – i 3 x do týdne. Mnohdy se budila na to, že má vlasy a obličej od zvratků. Pochopitelně – rodiče nemohli klidně spát, báli se o ni. Celá rodina ve střehu.

Dnes jsem mluvila s její mámou, je asi měsíc od toho, kdy se testovala – Ela se má o 100% lépe. Dokonce od setkání s FOOD Detective ani jednou nezvracela, protože dodržují striktně v jejich případě jídelníček bez pšenice, kterou označil Food Detective jako hlavního viníka její obtíží. Rodiče mi to popsali doslova jako zázrak ze dne na den.

Rozuzlení díky Food Detective testu

Roky trápení, obav, chození na gastro, a pomalu už i k psychologovi, a nyní konečně našli rozuzlení. Doslova nový život pro ně – nemusí ji v noci více sledovat a malá Ela je odhodlána bez problémů dodržovat “nový” jídelníček, protože se cítí o 100% lépe. O několik měsíců zkusí potravinu opatrně znovu-zařadit a budou pozorovat, jak na to organismus zareaguje. Pokud Vás to bude zajímat, dáme určitě vědět.