Food Detective se profesionalizuje

Jistě jste si už všimli, že od prvního října je možné zakoupit si test na 59 potravin FOOD DETECTIVE už jen ve formě služby. Food Detective neodchází, právě naopak – ještě více se profesionalizuje a koneční uživatelé mají tak možnost zakoupit si ho zároveň s profesionálním zpracováním a vyhodnocením.

Nadále není nutné objednávat se k lékaři ani čekat týdny na termín nebo výsledky.

Připravili jsme pro vás způsob, jak můžete nadále využívat tento jednoduchý, přesný a bezpečný typ testování.

V současnosti máte možnost získat vzorek v pohodlí vašeho domova, přičemž o jeho zpracování a vyhodnocení se postará odborný personál.

Stačí svůj vzorek zaslat ve speciální sadě pro získání a odeslání vzorku Českou poštou nebo kurýrem na uvedenou adresu a profesionálové ho vyhodnotí za vás. (Takovouto odběrnou sadu máte samozřejmě již v ceně, zašleme vám ji domů a poštovné při objednávce neplatíte).

O vzorek se nemusíte bát, pro tuto metodiku testování není nutné, aby šlo o zcela čerstvý vzorek, protože odborníci pracují s krevním sérem / plazmou, které snesou i vyšší nebo nižší teploty i během několika dnů. Samotný vzorek je při přepravě chráněný a zabezpečený speciálním obalem.

V ceně testu je vytestování vzorku a vyhodnocení výsledků v podobě reportu a obrázkový online průvodce výsledky (POZOR: ne individuální stravovací plán).

Vyhodnocení trvá přibližně 4 pracovní dny od přijetí vzorku a obdržíte ho zároveň s průvodcem na váš mail.