FOOD DETECTIVE na obrazovce ČT1

Čokoláda a časté kožní problémy, které jste dosud neřešily? Nebo jste se snažili vícekrát objednat na vyšetření k svému lékaři, ale čekací doba několika měsíců vás přiměla problémy neřešit?

Neudělejte chybu a nečekejte s testováním na potravinovou intoleranci příliš dlouho. Jakmile máte podezření na potravinovou intoleranci i díky doprovázejícím symptomům, otestujte se pomocí testu Food Detective. Usnadněte si život, neznepříjemňujte si ho.

Test Food Detective na potravinovou intoleranci na ČT1

Vysoce přesný test na potravinovou intoleranci Food Detective se dostal i na obrazovky České Televize ČT1, a to hned do oblíbeného programu “Všechno, co mám ráda“. Sledujte Evu s Martinou a jejich novými nápady, návody, recepty, jakož i to, jaké je snadné použití testu Food Detective v praxi.

Inspirujte se novými nápady a přesvědčte se, jak vám umí Food Detective a Vital Life usnadnit váš každodenní život. Více informací o testu najdete na začátku relace v 3:50. Klikněte na link níže pro zobrazení celé relace “Všechno, co mám ráda“.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12468683635-vsechno-co-mam-rada/219562220500011

Vyzkoušejte test potravinové intolerance a mějte jasno, kterým z vašich oblíbených potravin patří místo ve vašem jídelníčku.

Samodiagnostické testy v pohodlí domova

Trápí vás jiné zdravotní problémy? Vyzkoušejte některý ze samodiagnostických a preventivních testů a ujistěte se, že netrpíte onemocněním, které by mohlo mít pro vás vážné následky.